AGT

     AGT

     AGT ile LX Hausys

     06 Mart 2024

       

     AGT ile LX Hausys Arasında İyi Niyet Protokolü İmzalandı   

     Ahşabı tutku ve teknoloji ile geliştirerek dekorasyon ve mobilya sektörüne hizmet eden AGT ile LG Şirketler Grubu bünyesinde bulunan çevreye duyarlı ve insan dostu üretim prensibi ile üretimini gerçekleştiren LX Hausys arasında ticari ve iş ilişkilerini geliştirmek üzere iyi niyet protokolü imzalandı. 

     İleri teknolojiyi üretim proseslerinde uygulamayı prensip edinen AGT ve Solid ve 3D dokulu Premium Pet Panel Koleksiyonu- 3P ve ipeksi dokunuş hissi sağlayan Supramat Koleksiyonunda yer alan modellerin folyo tedariğini sağlayan LX Hausys, uzun yıllardır devam eden iş birliğini imzalanan protokol ile güçlendirdi. 16 Ocak 2024 tarihinde AGT Kısıklı Ofisi’nde gerçekleştirilen imza töreninde de, AGT adına Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Söylemez, LX Hausys adına Woohong Kim ve Türkiye acentesi Tk Deco protokole imza attı.

     AGT Yönetim Kurulu Başkanı Söylemez: ‘’Uzun yıllardır süregelen ticari dostluğumuzu ve işbirliğimizi bu protokol ile kayıt altına aldık. Topluma ve çevreye duyarlı, ileri teknoloji ile ürettiğimiz üstün özelliklere sahip ürünlerimizin üretiminin devamını ve imzaladığımız bu protokolün iş dünyamız için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İlham veren, tasarım odaklı bir marka olarak öncü, sektöre yön vererek büyüyen marka olma misyonumuzla faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. ’’ dedi. 

     LX Hausys Yönetim Kurulu Başkanı Woohong Kim ise konuşmasında AGT ile iş birliği hacminin büyümesinden duyduğu sevinci paylaşarak, " Bu iyi niyet protokolünün her iki ülke için de hayırlı olmasını diliyorum. Güçlü iş birliğimiz ve üretim politikamızın benzerliği inovatif ürünlerin hayata geçmesine büyük katkı sağlayacaktır ‘’ dedi.

     Protokol imza programında AGT Tedarik Zinciri Direktörü İsmail ÇELİKMEZ, Pazarlama Direktörü Emre Tuncel, AGT Satın Alma Müdürü Işıl Zorcu, LX Hausys Türkiye Temsilcisi TK Deco Genel Müdürü Emre Tanacar yer aldı.