AGT

     home-design
     Kurumsal | AGT
     Kurumsal | AGT

     Bir Bakışta AGT

       

     Ahşabın, teknoloji ile işlenip endüstriyel üretim ile geliştirilebileceği  hayali ile 1984 yılında kurulan AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri ve parke sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olarak faaliyet göstermektedir.  Toplam 500 bin metrekare alana kurulu modern üretim tesislerinde; MDF, MDF-lam, panel, profil, parke üretimi ile pek çok farklı sektöre malzeme üreten AGT; teknoloji ve inovasyondan faydalandığı için sektörünün yenilikçi ve tasarım odaklı markası olarak konumlanmıştır.

     Hizmet verdiği mobilya, dekorasyon, inşaat gibi sektörlerin üst segment, kaliteli malzeme üreticisi olarak da kabul gören AGT, 5 kıtada 1000 den fazla satış noktasına  gerçekleştirdiği ihracatı ile de ülkemiz ekonomisine değer katmaktadır. Değerleriyle  paydaşlarının mutluluk ve bağlılığını sağlayan AGT, topluma ve çevreye duyarlı, sektöre yön vererek büyüyen öncü marka olma misyonuyla faaliyetlerini yürütmektedir. 

     Kaliteye ve estetiğe önem veren milyonlarca insanın yaşam alanına, renk, şıklık ve sürdürülebilir canlılık katan AGT, kurulduğu ilk günden bu yana, etik değerlerinden ve kalite prensiplerinden hiç ödün vermeden, doğadan ilham alarak; teknoloji ve tasarımdaki gelişmeleri yakından takip ederek mobilya bileşenleri sektörünün trendleri belirleyen markası olmuştur.