Hakkında

Politikalarımız

Kurum Değerleri

İnsan ve değer odaklı bir marka yaratmayı hedefliyoruz.


İnsan Odaklı

AGT, ürün ve hizmetleriyle ulaştığı her noktada insana ve insan sağlığına değer veriyor. Kullandığı hammaddelerden üretim koşullarına kadar bütün süreçte insan sağlığını öncelikli görüyor.

AGT için sadece nihai müşteri memnuniyeti değil, çalışan ve iş ortaklarının memnuniyeti de oldukça önemli:

- Üretim tesislerinde iş güvenliği, çalışma koşulları vb. konular üzerinde oldukça hassas davranılıyor.

- Tüm iş ortaklarına satış sonrası hizmet ve teknik destek verilerek kurum dışı paydaşların her zaman yanında yer alınıyor.

Gelişim ve Kalite odaklı

AGT sürekli gelişime, AR-GE ve ÜR-GE destekli üretime odaklı çalışır. Etkileşim halinde olduğu herkes için en mükemmel çözümleri sunar. Şartlar ne olursa olsun, %100 AGT kalitesiyle hizmet verir. Üretimin ilk aşamasında başlattığı bu kalite anlayışını satış sonrası hizmetinde de sürdürür.

AGT’nin sahip olduğu 327 adet ürün bazlı koruma ve 19 adet patent/faydalı model tescili, odaklandığı hedefin en net göstergelerinden biridir.

Çevreye Saygılı

AGT, gelecek kuşaklara yaşanabilir, tertemiz bir dünya bırakmayı görevi olarak görüyor. Geleceği ve beraberinde getirdiği değişimi kucaklayan bir firma olarak çevre politikasını da buna göre belirledi: Çevreyi korumak ve sürekliliğini sağlamak için tüm çevre yasalarına ve yönetmeliklerine uymak, çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve bu etkileri azaltarak çevresel performansını sürekli iyileştirmeye çalışmak.