TREND: 2017 YAZ RENKLERİ

TREND: 2017 YAZ RENKLERİ

Özellikle büyük kentlerde yaşayıp çalışanlar için yeşil, doğayı, huzuru ve tatil kaçamaklarını hatırlatan bir renk. Hele de mevsim yaz olunca, yeşilin yanına tuzlu ve serin suları hatırlatan maviyi eklemezsek olmaz. 2017'nin dekorasyon renk trendi olan yeşil tonlarıyla birlikte maviyi bu yaz ufak dokunuşlarla kent hayatına taşıyabilir, iç mekanlarınızda bir haftasonu dinlencesi atmosferi yakalayarak evinizde tatil keyfini yaşayabilirsiniz.

Denizin ve doğanın renklerini canlı ya da pastel tonlarda kullanabilir; dilerseniz araya sarılar katarak bir Van Gogh tablosunun enerji ve dinamizmini iç mekanlarınızda hissedebilirsiniz.

2017 renk trendlerini evinize taşımak için AGT Panellere göz atmanızı öneririz. Mobilya gövdelerinde, mutfak dolaplarında, banyo kapaklarında, çalışma odalarındaki mobilyaların tüm gövde ve ön yüzeylerinde kullanılabileceğiniz AGT Paneller, geniş renk ve desen çeşitleriyle tasarımlarınızda seçenekler sunuyor. Ahşabın sıcak renkleriyle olduğu kadar griler ve bejlerle de harmanlayabileceğiniz panel renk seçenekleri için kataloğumuza mutlaka bakın!

5 kıtada 60'tan fazla ülkede satış noktası SATIŞ NOKTALARI