AGT

     home-design
     AGT

     INTERZUM2023 FUARI’NDA AGT’YE YOĞUN İLGİ

     09 Haziran 2023

         Ahşabı tutku ve teknoloji ile geliştirerek dekorasyon ve mobilya sektörüne hizmet eden AGT, 9-12 Mayıs tarihleri arasında Almanya'nın Köln kentinde gerçekleşen INTERZUM 2023’te teknoloji ile buluşturduğu inovatif ürünlerini sergiledi. 

     Ahşap bazlı mobilya ve dekorasyon grubu ürünleriyle sektörüne öncülük eden AGT, Interzum 2023’te altıncı salonda yer aldı. Parke, panel, mobilya profilleri, duvar profilleri ve patentli AGT Compact Lam ürünlerini uluslararası katılımcılarla buluşturan AGT, dört gün süren fuarda, yaşam alanlarında şık tasarımlara imza atmak isteyenler için ürettikleri yeni Acoustic Profil’i ziyaretçilerin beğenisine sundu. 

     Fuar boyunca benzersiz alanlar yaratmak için tasarlanmış panel ve duvar profillerinin geniş kombin seçenekleri ile dekorasyon alanında kullanılabileceği ziyaretçiler ile paylaşıldı. Yoğun ilgi gören stantta duvar profilleri arasında yankılanmayı önleyen, çevre dostu yeni Akustik Duvar Profili; panel grubunda ise parmak izi bırakmayan ve yüksek çizilme direncine sahip 3P Panel koleksiyonu fuarın yıldızı oldu.


     Yeni Akustik Duvar Profili ziyaretçilerden tam not aldı 

     Tasarımda sınırları kaldırarak özgün mekânlar yaratmak için üretilen AGT duvar profillerinin yeni gözdesi Akustik Duvar Profili, Interzum 2023’te ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Yaşam alanlarında yankılanmayı ortadan kaldıran yenilikçi Akustik Duvar Profili, hızlı ve kolay montaj imkânı sağlarken, kolay temizlenen, çevre dostu yapısı ile ziyaretçilerden tam not aldı.