AGT KAPI

Gerçekten duymak istiyorsanız doğanın söylediği o kadar çok söz, önünüzde araladığı o kadar fazla kapı vardır ki... Biz de doğadan aldığımız ilhamla size yepyeni kapılar açıyoruz.

Natura Serisi

Benzersiz tasarımların kapısını aralayın

Benzersiz tasarımların kapısını aralayın AGT’nin Natura kapı ile aynı renkte olan yüzey profilleri ve pervaz seçenekleri ile farklı tasarımlar yaratabilirsiniz. Kapıların yüzeylerinde 6mm MDF-Lam kullanıldığı için yatay/dikey derz açılımına uygundur. Bu derzlerde farklı renkte silikon kullanarak değişik modeller elde edebilirsiniz.

Trend Serisi

AGT Kapı ailesinin trendy üyesi!

AGT Trend Kapı Serisi. PVC kaplı yüzeyiyle son derece kullanışlı ve dekoratif... Trend Serisi'nin her zevk ve ihtiyaca göre üretilmiş tam dört farklı modeli var. Düz,Vision,Line ve Slim... AGT Trend Kapı Serisi hayatınızda yeni trendler getirmeye hazır.

Yeni Likya Serisi

Onları farklı yapan pek çok özellikleri ile Yeni Likya kapılar tasarımlarınız kalite katmaya hazır…

Yeni Myra Serisi

Onları farklı yapan pek çok özellikleri ile Yeni Myra kapılar tasarımlarınız kalite katmaya hazır…

Serena Serisi

Geliştirdiğimiz her ürünle, hayatınıza yenilikler getiriyor, önünüze yeni kapılar açıyoruz. İşte size ilham verecek çeşitleri ve zarif tasarımı ile AGT Serena Kapılar…

Soft Touch Serisi

Soft Touch duvar panelleri ile birebir uyumlu renk ve dokuları sayesinde AGT’nin birbirinden ilham verici renkleri göz alıcı tasarımları artık kapılarda…

Yangına Dayanıklı Kapı Serisi

Üstün yalıtım performansına sahip, AGT Yangına Dayanıklı Kapılar, geniş asimetrik pervazı ve kullanıcı dostu yardımcı elemanları ile uygulama kolaylığı sağlıyor.

5 kıtada 60'tan fazla ülkede satış noktası SATIŞ NOKTALARI